اخبار تکنولوژیاندرویدریلمی

پکیج نسخه‌ی بتای اندروید ۱۱در ریلمی ایکس ۵۰ پرو آماده است

این پکیج ممکن است مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند

همان طور که در ماه گذشته شرکت ریلمی به ما وعده داده بود، این شرکت در حال آماده‌سازی نسل جدید اندروید یعنی اندروید ۱۱ روی گوشی پرجمدار خود ریلمی ایکس ۵۰ پرو است؛ اما پکیج نسخه‌ی بتای اندروید ۱۱ در مراحل اولیه‌ی  این گوشی بر پایه‌ی رابط کاربری ریلمی طراحی شده و قابلیت‌های ساخت‌های اندرویدی را ندارد. برای آگاهی از جزییات بیشتر،‌با ما در دیجی نردو همراه باشید.

نسخه‌ی بتای اندروید ۱۱،‌مخصوص حرفه‌ای‌ها

تمامی آزمایشگرهای نسخه‌ی بتای اندروید ۱۱ ، رام گوشی ریلمی ایکس ۵۰ پرو را به طور کامل فلش می‌کنند؛ بنابراین افرادی که در زمینه‌ی تکنولوژی تخصص چندانی ندارند بهتر است عقب بایستند و از این پکیج استفاده نکنند. ریلمی عقیده دارد که این پکیج برای استفاده‌ی مستقیم کاربران معمولی چندان مناسب نیست. اخیرا زمان بندی اتوماتیک این پکیج متوقف شده و باید از  تنطیم دستی زمان بندی کمک گرفت.

مشکلات فنی نسخه‌ی بتای اندروید ۱۱ و راه‌های جلوگیری از آن‌ها

این پکیج،‌مشکلات دیگری را نیز با خود به همراه دارد. مهم‌ترین مشکلی که این پکیج ایجاد می‌کند، این است که ممکن است در جریان اجرای نسخه‌ی بتای اندروید ۱۱ اپلیکیشن‌های نصب شده در ریلمی ایکس ۵۰ پرو به درستی کار نکنند و در ثبات عملکرد آن‌ها مشکلاتی ایجاد شود. برای این که دچار این مشکلات نشوید،‌باید از داشتن شماره مدل صحیح یعنی RMX2076 مطمئن شوید و همچنین باید دقت کنید که آخرین ورژن اندروید ۱۰ را با شناسه‌ی RMX2076PU_11.A.25 در گوشیتان داشته باشید.

شرکت ریلمی، هم برای آخرین ورژن اندروید ۱۰ و هم برای اندروید ۱۱ بتا ۱ پکیج‌های بروزرسانی تدارک دیده است. همچنین مراحل بازگردانی اندروید ۱۰ را در ریلمی ایکس ۵۰ پرو در اختیار کاربران قرار داده است تا در صورت نارضایتی از محیط کاربری جدید یا بروز مشکلات فنی، کاربران بتوانند نصب پکیج جدید را لغو کنند.

منبع
وب‌سایت GSMArena
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن