آموزشاپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن QuitNow: بهترین اپلیکیشن ترگ سیگار و بازیابی سلامتی+ لینک دانلود

اگر شما هم جزوه آن دسته از افرادی هستید که تصمیم گرفته اید تا سیگار را از زندگی تان حذف کنید و برای همیشه آن را کنار بگذارید و دوباره سلامتی بدنتان را به دست آورید راه هایی متفاوتی پیش رویتان قرار خواهد داشت اما هیچ کدام به اندازه اپلیکیشن های ترک سیگار که اگر نتوان آنها را به عنوان یک راه حل برای ترک سیگار در نظر گرفت قطعا می توان روی آنها برای آنالیز دوره ترک سیگار یا دستیاری برای مدیریت این دوره حساب باز کرد. در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن‏ را QuitNow معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشن QuitNow

اپلیکیشن QuitNow اپلیکیشنی جامع و کاربردی مدیریت دوره ترک سیگار است که به شما کمک می کند تا از طریق تعیین اهداف برای ترک سیگار، بررسی روزبه روز ترک سیگار و نتایج آن بر روی بدن، نمایش تعداد سیگار هایی که بعد از تصمیم به ترک سیگار نکشیده اید و هزینه ذخیره شده، چت کردن با افرادی که تجربه موفق در ترک سیگار داشته اند و مطالب علمی درباره ترک سیگار به توانید به راحتی سیگار را ترک کنید و سلامتی تان را بازیابید.

از همین امروز دروه ترک سیگارتان را شروع کنید!

شما می توانید با نصب این اپلیکیشن و وارد کردن اطلاعات رزوانه کشیدن سیگار از جمله تعداد، سال های سیگاری بودن و هزینه ای که برای هر پاکت سیگار می کنید دوره ترک سیگارتان را شروع کنید و پروفایل شخصی تان را بسازید.

این اپلیکیشن از سازوکارهای مختلفی برای ترک سیگار استفاده می کند که یکی از آنها انجام دادن چالش های مختلف است که پس از ساختن پروفایل تان آغاز می شوند و با گذشتن زمان و ترک سیگار این چالش ها به طور خودکار انجام می شوند که قادرید تا از طریق شبکه های اجتماعی با دوستانتان موفقیت هایتان با پوسترهای انیمیشنی  جذاب به اشتراک بگذارید و این موفقیت ها را با آنها جشن بگیرید.

از بهترین بخش های این اپلیکیشن محاسبه تعداد روز های که سیگار را ترک کرده اید، تعداد سیگار هایی هایی است که بعد از تصمیم به ترک سیگار نکشیده اید و میزان هزینه ایی که توانسته اید ذخیره کنید است که خوشبختانه قادرید تا واحد پول مورد نظر را شخصی سازی کنید و به تومان تغییر دهید.

سلامتیتان را بازیابید

شما می توانید همزمان با دوره ترک سیگارتان از تغببرات که همزمان با این دوره برای بدنتان رخ می دهد آگاه شوید و تاثیر آن را بر بخش های مختلف بدنتان را ببیند که این اطلاعات بر حسب آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی الگو برداری شده است و از اعتبار بالایی برخوردار هستند که بدون شک این نمودارها می توانندشما را در راه بازیابی سلامتی جسمی تان ثابت قدم تر کنند.

از دیگر قسمت های مفید این اپلیکیشن قابلیت چت کردن و برقراری ارتباط با افرادی است که تجربه ای موفق در ترک سیگار داشته اند که می توانید توسط آن جواب بسیاری از سوالات تان را بدانید و با ارتباط برقرار کردن با این افراد روحیه بگیرد و هرگز در این مسیر تسلیم نشوید.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید
لینک دنلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن