آموزشاپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن Notification History: اپلیکیشنی کاربردی برای ذخیره اعلانات گوشی

همه مان روزانه دهها عنوان اعلان از جانب شبکه های اجتماعی، پیامرسان های و اپلیکیشن های مختلف دریافت می کنیم که می توانند حاوی اخبار، پیام های شخصی، بروز رسانی ها و پیشنهادات و کدهای تخفیف باشند که بسیاری از این اعلانها می توانند برایمان مهم باشند و ممکن است که پاک شوند یا در اثر دریافت اعلان های زیاد متوجه آن نشویم و بدون خواندن پاک کنیم و از دست بدهیم. در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن را Notification History معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

Notification History

Notification History اپلیکیشنی کاربردی در زمینه مدیریت، ذخیره و خواندن اعلان های دریافتی اپلیکیشن ها و بازی های مختلف است که به شما کمک می کند تمام اعلان هایی که از جانب اپلیکیشن های مختلف نصب شده روی گوشی هوشمندتان را دخیره کنید و در این اپلیکیشن به آنها دسترسی داشته باشید و بخوانید و به مدیریت آنها بپردازید.

اعلاناتتان را ذخیره کنید

شما می توانید با دادن دسترسی های خواسته شده از جانب برنامه، این اپلیکیشن را فعال کنید و هنگامی که اعلانی از شبکه های اجتماعی، پیامرسان ها، بازی ها و به طور کلی هر اپلیکیشنی که روی گوشی هوشمندتان نصب دارید دریافت کنید و در پنل نوار اعلانات ظاهر شود این اپلیکیشن ذخیره می کند. هر اعلان بر حسب ماه، روز و ساعت دریافت آن ذخیره می شود و شما می توانید با کلیک بر روی اعلان دریاقت شده آن را بخوانید و برای دسترسی به اعلان های قدیمی تر در بخش های روز، هفته و ماه به دنبال آن بگردید.

شما می توانید اعلانات دریافتی تان را به راحتی مدیریت کنید و در صورت مفید نبودن آن به راحتی با اسکرول کردن به چپ و راست آن را از لیست اعلاناتتان حذف کنید، در صورت حذف اشتباهی یا ناخواسته دوباره از قسمت سطل آشفال برگردانید، برای اعلان های مهمتان یادآور تنظیم کنید تا در زمان خواسته شده به شما یادآوری کند و در میان اعلان های دریافتی با اعمال فیلتر های مختلف به راحتی به جست و جو بردازید و به دنبال پیام های دلخواهتان بگردید.

همچنین شما می توانید برای ذخیره اعلاناتتان برای همیشه آن را در حساب گوگل درایوتان پشتیبان گیری کنید و در زمان های ضروری آن را بازیابی کنید تا حتی با از دست رفتن گوشی هوشمندتان اعلان های قدیمی تان را داشته یاشید.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن