آموزشاپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن Math Scanner: حل کردن تمارین ریاضی با اسکن کردن مسله+لینک دانلود

حل مسایل ریاضی همیشه یکی از دشوارترین چالش های بوده است که در دوران تحصیل مان تجربه کرده ایم و اکثرمان خاطراتی خوشی از درس ریاضی نداریم. اما با این حال و به لطف پیشرفت تکنولوژی و هوش مصنوعی بسیاری از سختی های درس خواندن در گذشته از جمله حل مسایل ریاضی از بین رفته و به کمک اپلیکیشن های مختلف می توانیم تنها با اسکن صورت مسله از راهنمایی گام به گام حل مسله برای فراگیری مسائل  استفاده کنیم یا از جواب های بدست آمده مان مطمین شویم. در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن را Math Scanner By Photo معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

 Math Scanner By Photo اپلیکیشن 

اپلیکیشن Math Scanner عنوان اپلیکیشنی قدرتمند درزمینه حل مسایل ریاضی با اسکن کردن صورت مسله آن توسط دوربین و شناسایی کردن مسله با هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند تا به راحتی مسایل ریاضیتان را اسکن کنید و به حل گام به گام آن دسترسی داشته باشید تا جواب تمارین ریاضیتان را بررسی کنید.

حل مسایل تنها با اسکن کردن صورت مسله!

اپلیکیشن Math Scanner به شما این امکان را می دهد تا با نوشتن صورت مسله تان به صورت متغیرها و اعداد لاتین یا اسکن کردن آن از روی کتب مسایلتان را وارد این اپلیکیشن کنید تا آن را توسط هوش مصنوعی قدرتمند خود شناسایی و حل خواهد کند.

این اپلیکیشن قادر است تا بسیاری از مسایل ساده و پیچیده ریاضی را حتی در صورت آفلاین بودن شناسایی کند و سپس راه حل گام به گام آن را به شما نمایش دهد و در صورتی که تمایل داشته باشید نمودار آن را ببیند این اپلیکیشن می تواند آن را برایتان رسم کند تا بهتر و کامل تر فرآیند حل کردن را بفهمید و یادگیری بهتری داشته باشید.

هنگامی که هوش مصنوعی این اپلیکیشن قادر به شناسایی و در نتیجه حل مسله نشود شما می توانید از ماشین حساب قدرتمند این اپلیکیشن استفاده کنید و از امکانات آن برای ساخت صورت مسله ریاضیتان بهره ببرید تا بدون اسکن کردن مسایل نیز بتوانید امکان حل کردن آن را داشته باشید.

از دیگر امکانات کاربری این اپلیکشن مبدل واحد آن است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی مقیاس های مختلفتان را  به یکدیگر تبدیل کنید و دیگر نیازی به محاسبات پیچیده نداشته باشید.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن