آموزشاپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشنAnti-theft alarm: از گوشی هوشمندتان را در برابر سارقان محافظت کنید!

در عصر حاضر گوشی های هوشمند جزو ضروریترین دستگاه های مورد استفاده بشر به شما می رود و اکثرمان حتی نمی توانیم زمان زیادی را بدون این دستگاه ها سپری کنیم چه بسا اینکه گوشیمان را از دست بدهبم یا توسط سارقان به سرقت برود که در وهله اول بسیاری از اطلاعات باارزشمان را را از دست می دهیم و از جانبی اکثر این گوشی ها بخصوص در زمان حاضر از ارزش بالایی برخود دار هستند و دچار خسارت مالی می شویم. در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن را Anti-theft alarm معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشنAnti-theft alarm

شما می توانید اقدامات مختلفی برای عدم به سرقت رفتن گوشی های هوشمندتان توسط سارقان انجام دهید که در قدم اول داشتن یک حواس جمع در مکان های شلوغ و پر رفت آمد یا سرویس های حمل و نقل عمومی می تواند بسیار کارساز باشد اما از جانبی بهره بردن از اپلیکیشن های ضد سرقت گوشی های هوشمند می تواند تا درصدی زیادی ما را در برابر سارقان ایمن کنند و ریسک به سرقت رفتن گوشیمان را تا حدودی کاهش دهد.

این اپلیکیشن های ضد سرقت با پیش بینی موقعیت های مختلفی که امکان دارد تا گوشی های هوشمندتان به سرقت رود و ارایه راه حل های مختلف برای مقابله با این موقعیت ها به شما کمک می کنند تا امنیت گوشی های هوشمندتان را حفظ کنید.

حالت Charger detection mode

حتما برای شما هم پیش آمده است که در مکان های مختلف مثل سالن های مطالعه گوشیتان را به شارزر وصل کرده اید و نیازمند بوده اید تا برای لحظه ای میزتان را ترک کنید که این امر می تواند فرصت مناسبی برای سارقان باشد تا گوشی هوشمندتان را به سرقت ببرند اما با اپلیکیشنAnti-theft alarm می توانید به راحتی با فعال کردن حالت Charger detection mode برای گوشیتان هشدار تعیین کنید تا در صورت جدا شدن گوشی از شارزر هشدار آن فعال شود و تنها در صورت درست وارد کردن پین آن صدای هشدار قطع می شود.

حالت Charger detection mode

از دیگر قابلیت های مفید این اپلیکیشن که شما را در برابر سرقت اطلاعات خصوصیتان بیمه می کند حالت Motion detection mode  است که شما می توانید پس از فعال کردن این حالت گوشیتان روی میز بگذارید و با خیال راحت محل را ترک کنید و در صورتی که فردی قصد جاسوسی از گوشیتان را داشته باشد و باتکان دادن  آن از روی میز هشدار آن را فعال می کند و با فقط با صحیح وارد کردن پین صدای هشدار قطع می شود.

حالت Proximity detection mode

مکان های پر رفت و آمد و سرویس حمل و نقل عمومی همیشه جزو مکان های ثابت سارقان بوده و با اندکی حواس پرتی به راحتی می توانید طعمه مناسبی برای آنها باشید اما با فعال کردن حالت Proximity detection mode می توانید هنگامی که گوشی از جیبتان برداشته شود سنسور Proximity یا فاصله سنج، فاصله ایجاد شده را تشخص می دهد و صدای هشدار فعال خواهد شد و شما متوجه به سرقت رفتن گوشیتان خواهید شد.

خوشبختانه این اپلیکیشن از امنیت بالایی برخوردار است و فقط در صورتی که پین صحیح وارد شود صدای هشدار قطع خواهد شد و حتی با فشردن دکمه کم کردن صدا و خاموش روشن کردن آن نیز صدای هشدار قطع نمی شود و پس از راه اندازی مجدد نیز صدای هشدار برقرار خواهد بود.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن