آموزشاپلیکیشن آیفوناخبار تکنولوژی

اپلیکیشن KillApps ؛ بهینه سازی گوشی با بستن برنامه های پس زمینه + لینک دانلود

هنگامی روی گوشی هوشمند خود مشغول استفاده از اپلیکیشنی خاصی هستید یا حتی زمانی که صفحه گوشی تان قفل باشد وفعالیت خاصی انجام ندهید برنامه های سیستمی و شخص ثالث همواره در پس زمینه گوشی مشغول به فعالیت هستند و این امری طبیعی در کارکرد گوشی های هوشمند محسوب می شود. اما این قضیه زمانی نمودی بیشتر پیدا می کند که علاوه بر برنامه های سیستمی و اپلیکیشن های ضروری برخی از اپلیکیشن های که هیچ الزامی به فعال بودن آنها نیست و ضروری نیستند در این میان نیز مشغول استفاده از توان پردازشی، حافظه، باتری وبسیاری دیگر از قسمت های دیگر گوشی هستند و باعث کاهش کارایی و سرعت گوشی هوشمندتان می شوند.

در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن KillApps را معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشیید.

اپلیکیشن KillApps

با اپلیکیشن KillApps می تونید به سادگی اپلیکیشن های سیستمی و غیر سیستمی گوشی هوشمندتان را متوقف کنید و سرعت گوشیتان را افزایش دهید، به افزایش عمر باتری تان کمک کنید و حافظه گوشتان را خالی کنید.

 

شما می توانید با این اپلیکیشن برنامه های سیستمی یا شخص ثالثی  که در پس زمینه گوشتان در حال اجرا هستند را به طور جداگانه ببنید و از مقدار Ram که برای اجرا شدن این اپلیکیشن ها مشغول است آگاه شوید.

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا در میان اپلیکیشن ها جست و جو کنید و به طور جداگانه اپلیکیشن های غیر ضروری و دلخواه خود را ببندید. همچنین شما می توانید با انتخاب ایکون دسته جمعی تمام اپلیکیشن ها را با هم و به طور  یکجا ببندید و البته شما این امکان را دارید تا قبل از بستن دست جمعی برای خودتان لیست استثناها بسازید تا از سایر اپلیکیشن ها جدا شوند یا لیستی از اپلیکیشن های غیر ضروری و بلا استفاده بسازید تا فقط اپلیکیشن های مشخص شده بسته شوند.

یکی دیگر از امکانات بسیار کاربردی این اپلیکیشن  قابلیتت بستن برنامه های سیستمی است که شما می توانید علاوه بر برنامه های متفرقه اپلیکیشن پیش فرض اندروید که همیشه در پس زمینه گوشی در حال اجرا هستند را ببندید که این قابلیت تنها در نسخه کامل این اپلیکیشن در دسترس است و می توانید با خریدن نسخه کامل از ان استفاده کنید.

این اپلیکشن با بستن اپلیکیشن های که هیچ الزامی به در حال اجرا بودن آن در پس زمینه نیست کمک شایانی به بهبود عملکرد گوشی، ذخیره باتری و افزایش سرعت آن می کند و تجربه ای روانی تری در استفاده از سایر اپلیکیشن برای شما رقم خواهد زد.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن