آموزشاپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن Google Calendar‏: تقویم کاربردی، هوشمند و زیبای گوگل+لینک دانلود

تقویم ها را می توان مبنای بسیاری از فعالیت ها و برنامه ریزی های روزانه مان دانست که برای آغاز برنامه ریزی ها، بررسی مناسبت ها و تعطیلات پیش رو و مشاهده کلی روزهای آینده به سراغ آن می رویم و امروزه با پیشرفت تکنولوژی این ابزار کاربردی از روی دیوارها و دفترهای تقویم به گوشی های هوشمندمان نقل مکان کرده اند. در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن Google Calendar را معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشن Google Calendar

اپلیکیشن Google Calendar را می توان یکی از زیباترین تقویم های موجود دانست که امکانات بی نظیری از جمله راه های مختلف برای مشاهده تقویم، افزودن خودکار رویدادها از Gmail، اضافه کردن هدف ها و تنظیم یادآور و تعیین رویدادهای مختلف و برنامه ریزی خودکار تقویم گوگل در اختیارتان قرار می دهد و می توانید از آن به جایگزین تقویم گوشی های هوشمندتان استفاده کنید.

تقویم کاربردی گوگل

اولین نکته ای که بعد از باز کردن اپلیکیشن Google Calendar توجه شما را جلب می کند طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد آن است که برای هر ماه یا فصل سربرگی زیبا و چشم نواز تعبیه شده است اما فراتر از نمای بخش برنامه ریزی شده شما می توانید تقویم را به صورت روزانه، سه روزه، هفتگی و ماهانه ببنید و شماتیک کلی از روز های پیش رو، اهداف تعیین شده، یادآورهای تنظیم شده و مناسبت هایی که در برنامه ثبت کرده اید داشته باشید.

همچنین این اپلیکیشن مناست ها و تعطیلات رسمی را نیز به شما نمایش می دهد و با کلیک کردن بر روی آن می توانید اطلاعات کلی درباره آن داشته باشید و روزها پیش رویتان را برنامه ریزی کنید.

به زندگیتان نظم دهید!

شما می توانید برنامه های روزانه، هدف های تعیین شده، مناسب های شخصی و یادآورهای ضروری تان را به این تقویم اضافه کنید تا به زندگیتان نظم دهید، برنامه داشته باشید و دچار فراموشی نشوید. قابلیتی که این تقویم را از تقویم های مشابه متمایز می کند امکان برنامه ریزی خودکار آن است که اگر قصد دارید تا به طور روزانه ورزشی خاصی را انجام دهید، مهارتی جدیدی بیاموزید، با خانواده و دوستانتان ملاقات هفتگی داشته باشید یا برناه های خاص خود را دارید کافیست تا نوع آن را تعیین کنید، تعداد جلسات هفتگی و مدت زمان انجام آن را مشخص کنید تا تقویم گوگل به طور خودکار برایتان برنامه ریزی کند و سپس آن را وارد برنامه روزانه تان کند.

از دیگر امکانات این تقویم امکان تنظیم یادآور های ضروری و وارد کردن مناسبت های شخصی تان است که برای هر کدام گزینه های زیادی برای اضافه کردن جزییات بیشتر و شخصی سازی آن در اختیار دارید تا آن را به بهترین شکل ممکن در تقویم ثبت کنید تا دیگر چیزی را فراموش نکنید و مناسبتی را زا دست ندهید.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید
لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن