آموزشاپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن GBWhatsApp: نسخه غیر رسمی و پر امکانات واتساپ+لینک دانلود

اپلیکیشن واتساپ را می توان به عنوان پرطرفدارترین پیامرسان دنیا شناخت که در اکثر کشورهای از آن استفاده می کنند و اخیرا به آمار ۵ میلیارد دانلود درگوگل پلی رسیده اما بسیاری از کاربران چندان از امکانات آن راضی نیستند و دل خوشی از آن ندارند با این حال خوشبختانه این اپلیکیشن جزوه آن دسته از پیامرسان هایی است که دارای نسخه غیر رسمی زیادی است و تجربه ثابت کرده توسعه دهنده های شخص ثالث خلاقیت بیشتری به خرج می دهند وامکانات بیشتری نسبت به اپلیکیشن های اصلی در اختیار کاربر قرار می دهند و این امر برای اپلیکیشن واتساپ نمودی بیشتری دارد.در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن GBWhatsApp را معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشن GBWhatsApp

اپلیکیشن GBWhatsApp را می توان یکی از بهترین نسخه های غیر رسمی واتساپ دانست که علاوه بسیاری از محدویت های نسخه رسمی را برایتان بر خواهد داشت امکانات بی نظیری نیز در اختیارتان قرار خواهد داد که در کمتر نسخه ای مشابه ای می توانید پیدا کنید و می تواند تجربه استفاده از واتساپ را برایتان لذت بخش تر کند.

محدودیت های واتساپ را دور بزنید

شما می توانید از واتساپ جی بی در کنار نسخه اصلی بهره ببرید و تداخلی در فعالیت نسخه رسمی ایجاد نمی شود و به شما کمک می کند تا بسیاری از محدودیت های نسخه اصلی را دور بزنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید. شما می توانید در واتساپ جی بی محدودیت ارسال فایل های ویدیویی را تا ۵۰ مگابایت افزایش دهید و محتوای ویدیویی حجیم تری برای دوستانتان ارسال کنید، محتوای ویدیویی را بدون دانلود کردن فایل و اشعال شدن حافظه ببینید، تصاویر را با کیفیت بالاتری نسبت به نسخه اصلی برای دیگران ارسال کنید و امکان ارسال کلیپ های صوتی برای دیگران را به ۱۰۰ کلیپ افزایش دهید.

فعالیتتان را از دیگران مخفی کنید

شما می توانید به راحتی در واتساپ جی بی به حالت روح بروید تا فعالیتتان از مخاطبانتان مخفی بماند و بتوانید بدون خوردن تیک بازدید پیام های دیگران را بخوانید و آخرین بازیدتان را از دیگران مخفی کنید. همچنین شما می توانید فعالیت دیگران را رصد کنید و در صورت ایجاد نغییر در پروفایل مخاطبینتان از آن آگاه شوید و به راحتی از زمان آنلاین شدن دیگران مطلع شوید و از چندین گزینه دیگر برای حفظ حریم خضوضی تان استفاده کنید.

رنگ و رویی تازه به واتساپتان بدهید!

یکی دیگر از بهترین قابلیت های واتساپ جی بی که بدون شک نظر شما را به سمت این اپلیکیشن جلب خواهد کرد امکان تغییر پوسته و بهره بردن از چندین پوسته زیبا و جذاب است که هر زمانی که احساس کردید تا از محیط کاربری اپلیکیشن واتساپ خسته شده اید به راحتی از این پوسته های جذاب برای ایجاد تنوع استفاده کنید. همچنین این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید آیکون واتساپ را عوض کنید و به آن شکل و رنگی تازه ببخشد. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا دیگر محدودیتی برای گذاشتن وضعیت ۳۰ ثانیه ای نداشته باشید و میزان آن را به هفت دقیقه افزایش دهید تا دست بازتری در گذاشتن وضعیت داشته باشید.

به واتساپ جی بی کوچ کنید

این اپلیکیشن تمام شرایط را برای کوچ کردن به نسخه جی بی برایتان فراهم کرده است به طوریکه قادرید تا بکاپ های نسخه اصلی واتساپ را نیز در واتساپ جی بی بازیابی کنید و تمام مکالماتتان را در این اپلیکیشن داشته باشید.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن