آموزشاپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن Free Adblocker Browser: تجربه وبگردی عاری از تبلیغات

اگر اندکی تجربه وبگردی داشته باشید به خوبی با بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات پاپ آپ تعبیه شده در وبسایت های مختلف آشنا هستید و مالکان وبسایت های مختلف از این روش برای کسب درآمد و تامین هزینه هایشان استفاده می کنند اما در اکثر مواقع این تبلیغات بسیار آزار دهنده هستند و می توانند مارا به لینک ها یا وبسایت های مخرب هدایت کنند و تجربه وبگردی نامطلوبی برایمان رقم بزنند.در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن Free Adblocker Browser را معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشن Free Adblocker Browser

شما می توانید برای رهایی از تبلیغات آزار دهنده وبسایت های مختلف از ابرارهای مختلفی بهره ببرید که یکی از آنها مرورگر قدرتمند Free Adblocker Browser است. این مرور سریع تمرکز ویژه ای روی مسدود کردن تبلیغات بنری، پاپ آپ و و یدیویی وبسایت های مختلف دارد و به خوبی آنها را برایتان مسدود می کند و می تواند تجربه ای وبگردی عاری از تبلیغات را برایتان رقم بزند.

وبگردی بدون تبلیغات

شما می توانید وبگردی های روزانه تان را توسط مرورگر Free Adblocker انجام دهید تا در هنگام مراجعه به وبسایت های بنرهایی تبلیغاتی دارند، با تبلیغات پاپ آپ شما را به صفحات تبلیغاتی هدایت می کنند و با استفاده از تبلیغات ویدیویی زمان شما را هدر می دهند به طور خودکار مسدود می کند و از نمایش آن جلوگیری می کند تا از دردسرهایی این تبلیغات رهایی یابید.

برخی از محتوا و لینک هایی تبلیغاتی می توانند دارای بدافزارهای مخرب یا نرم افزارهای تبلیغاتی باشند که ممکن است دربسیاری از سایت خواسته یا ناخواسته بر روی آن کلیک کنید و دستگاه شما به راحتی آلوده کنند یا به صفحات تقلبی یا فیشینگ هدایت شوید که توسط این اپلیکیشن به راحتی می توانید از امنیت تان حفاظت کنید و در مواجه با این موارد از مرورگر اخطار دریافت کنید و وبگردی ایمنی داشته باشید.

از اطلاعاتتان حفاظت کنید

از دیگر امکانات مفید این اپلیکشن حالت ناشناس آن است که به شما کمک می کند در هنگام وبگردی و بازدید سایت های مختلف ردی از خود برجای نگذارید و به صورت ناشناس به وبسایت های مختلف سربزنید و با خروج از این حالت تاریخچه ای برای شما ثبت نخواهد شد.

شما هنگامی که سایتی را باز می کنید تمام محتوای آن اعم از مطالب مفید و تبلیغات برای شما بارگذاری می شود که توسط این اپلیکیشن می توانید با مسدود کردن تبلیغات مانع باگذاری این تبلیغات شوید و در مصرف دیتای گوشی هوشمندتان صرفه جویی کنید.

لینک دانلود این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن