آموزشاپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژیگوگل

اپلیکیشن Keen به عنوان رقیبی برای Pinterest توسط گوگل معرفی شد

جدیدترین تجربه‌ی Area 120 گوگل

گوگا جدیدترین قابلیت تجربه‌ی Area 120 خود را به نام اپلیکیشن Keen معرفی کرده است. Keen یک وب اپلیکیشن اندرویدی است که به کاربران اجازه می‌دهد از وب‌های گونگون محتواهای مختلفی را جمع آوری کرده و کلکسیونی از آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند؛ درست شبیه به اپلیکیشن Pinterest.برای آگاهی از جزییات بیشتر،‌با ما در دیجی نردو همراه باشید.

کارکردها و قابلیت‌های Keen

سی جی آدامز، یکی از بنیانگذاران Keen درباره‌ی طرز استفاده‌ی کاربران از ان اپلیکیشن توضیحاتی داده است. آن‌ها درباره‌ی هر موضوعی که دوست دارند مانند آشپزی، تماشای پرندگان و … می‌توانند کلکسیونی را ایجاد کرده و عنوانی برای آن انتخاب کنند و تصاویر، متون یا جست و جوهای مرتبط با آن را در آن به اشتراک بگدارند.

به گفته‌ی آدامز Keen اپلیکیشنی نیست که کاربران در آن ساعت‌ها مشغول وقت گذرانی باشند؛ بلکه تنها کمکی برای اشتراک گذاری و رشد ذوق و استعداد افراد است. با کمک زبان ماشین و فهرست جست و جوی گوگل محتوای مرتبط با هر کلکسیون ایجاد شده توسط کاربران به راحتی یافت می‌شود و با توجه به توضیحات آدامز، ‌هرچه کاربران محتوای بیشتری را در Keen ذخیره کنند، پیشنهادات گوگل برای محتوای مرتبط با عنوان کلکسیون بهتر و دقیق‌تر می‌شود.

حتی اگر شما تجربه‌ی چندانی را در موضوعات مورد علاقه‌تان نداشته باشید، باز هم می‌توانید به جمع آوری انواع محتواهای مرتبط بپردازید. خوب است بدانید که هر محتوای ذخیره شده در Keen  مانند دانه‌ای است که کاشته می‌شود و در گذر زمان ثمر می‌دهد و به پیدا کردن متواهای مرتبط کمک می‌کند.

کلکسیون‌های ذخیره شده در Keen هم می‌توانند در دسترس عموم باشند و هم به طور خصوصی به اشتراک گذاشته شوند. درست انند اپلیکیشن‌های دیگر، کاربران می‌توانند یکدیگر را دنبال کنند و محتوای ذخیره شده توسط بقیه‌ی کاربران را مشاهده کنند.

 

 

منبع
وب‌سایت Zdnet
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن