سامسونگموبایل

احتمال وجود صفحه نمایش ۱۰۸۰ و ۶۰ هرتز در نسخه‌ی پایه سامسونگ نوت ۲۰

آیا استراتژی نوت 10 هم‌چنان ادامه پیدا می‌کند؟

انتظار می‌رود که گوشی جدید سامسونگ از سری گلکسی نوت ۲۰ ماه آگوست (مرداد) سال جاری در یک رویداد مجازی معرفی شود. به همین دلیل، روز به روز شایعات پیرامون سامسونگ و خانواده‌ی پرچمدار نوت بیشتر شده است. 

جدیدترین شایعه‌ی منتشر شده مربوط به نسخه‌ی پایه‌ی سامسونگ نوت ۲۰، متعلق به یک حساب کاربری در توئیتر با نام Ice universe است و اطلاعاتی را درباره‌ی صفحه نمایش این گوشی ارائه‌ کرده است که چندان خوشایند همگان نیست. این حساب کاربری با گفتن کلمه‌ی مشخصات ناامیدکننده، اعلام کرد که نسخه‌ی پایه‌ی سامسونگ نوت ۲۰ از همان رویه‌ی گلکسی نوت ۱۰ استفاده می‌کند که سال گذشته معرفی شد. به این ترتیب نسخه‌ی پایه‌ی نوت ۲۰ سامسونگ به احتمال زیاد با صفحه نمایش FHD+ و نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز معرفی خواهد شد. معرفی یک گوشی از خانواده‌ی پرچمدار با صفحه نمایش ۶۰ هرتزی چندان در سال ۲۰۲۰ قابل قبول نیست.

این منبع هم‌چنین می‌گوید که در سامسونگ نوت ۲۰، خبری از طراحی صفحه‌ی خمیده که در مدل‌های پیشین وجود داشت، نخواهد بود و صفحه نمایش این سری مشابه سری گلکسی اس ۲۰ این شرکت است. 

اگرچه قرار دادن یک صفحه نمایش با دقت ۱۰۸۰ که در این شایعه به آن اشاره شد، قابل باور است و این گوشی مطمئنا از مدل سامسونگ نوت ۲۰ پلاس ضعیف‌تر خواهد بود. اما این که تصور کنیم سامسونگ از نمایشگر قدیمی‌تر با نرخ بازسازی ۶۰ هرتز در پرچمدار سال ۲۰۲۰ خود استفاده می‌کند بعید به نظر می‌رسد. سامسونگ پیش از این در سری گلکسی اس ۲۰ خود از صفحه نمایش با نرخ بازسازی ۱۲۰ هرتز استفاده کرده است و همین موضوع احتمال قرارگیری صفحه نمایش با نرخ بازسازی ۶۰ هرتز را کاهش می‌دهد. 

اما ادعای این فرد برای تصمیم شرکت کره‌ای جهت قرار دادن یک صفحه‌ی به مراتب صاف‌تر کاملا قابل‌ قبول به نظر می‌رسد. زیرا این شرکت کره‌ای پیش از این، تغییرات مشابه‌ای را در سری گلکسی اس ۲۰ خود ایجاد کرده است تا جامعه‌ی کاربران این شرکت از صفحه نمایش Infinity لذت بیشتری ببرند. 

کاملا بدیهی است که جزئیات منتشر شده از قطعیت کامل برخوردار نیست و برای فهمیدن مشخصات دقیق گوشی سامسونگ نوت ۲۰، باید تا روز ۱۵ مرداد و معرفی رسمی این گوشی صبر کنیم. 

منبع
وب سایت TechRadar
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن