اخبار تکنولوژیفیسبوک

حالت تاریک اپلیکیشن فیسبوک در شرف معرفی؛ قریب الوقوع بودن رونمایی رسمی!

چندی پیش و با شروع موج جدیدی از معرفی حالت تاریک در اپلیکیشن‌های مختلف، کمپانی فیسبوک نیز به افزودن این حالت به اپلیکیشن‌های تحت مالکیت خود روی آورد. حالا در جدیدترین اتفاق پیرامون این موضوع مشخص شده است که حالت تاریک اپلیکیشن فیسبوک قرار دارد. برای اطلاع بیشتر از این قابلیت آینده فیسبوک، لطفا در ادامه با دیجی نردو همراه باشید.

قابلیت حالت تاریک در اپلیکیشن‌های فیسبوک

اپلیکیشن های تحت مالکیت کمپانی فیسبوک مدتی است که قابلیت حالت تاریک را دریافت کرده‌اند. حالت تاریک از مارچ ۲۰۱۹ به اپلیکیشن مسنجر (Massenger) اضافه شد، اینستاگرام این قابلیت را پاییز سال گذشته دریافت کرد و در آخرین مورد، اپلیکیشن واتساپ بالاخره دو ماه پیش رسما قابلیت حالت تاریک را دریافت کرد که در این مقاله مفصلا به آن و روش فعالسازی آن در هر سیستم‌عامل پرداخته‌ایم.

حال در جدیدترین خبر، به نظر می‌رسد حالت تاریک اپلیکیشن فیسبوک در شرف معرفی قرار دارد و با وجود معرفی حالت تاریک نسخه دسکتاپ این شبکه اجتماعی در حدود سه ماه پیش، این احتمال معرفی حالت تاریک اپلیکیشنش را قریب‌الوقوع تر و قوی‌تر می‌کند. با این حال، در حال حاضر فعلا راحت‌ترین و سریعترین راهی که میتوان حالت تاریک را برای فیسبوک داشت، همچنان فیسبوک لایت است که بالاخره قرار است تغییر کند، حداقل در اندروید طبق دانسته‌های ما و همان طوری که اسکرین شات‌های زیر به آن اشاره دارند.

ویژگی‌های احتمالی

تقریبا آخرین نسخه محتمل پیرامون این قابلیت برای فیسبوک که هنوز برای عموم منتشر نشده است، رابط کاربری اصلی اپلیکیشن فیسبوک را نشان می‌دهد که برای افزایش رضایت کاربران در نمایشگرهای OLED و اندکی کاهش مصرف باتری، بازطراحی شده است. شما می توانید آن را روشن کنید یا اجازه دهید تا متناسب با تنظیمات حالت تاریک موبایلتان و خودکار عمل کند. با توجه به تصاویر می‌بینیم که حالت تاریک احتمالی فیسبوک تقریبا با چندین رنگ خاکستری تیره و چند رنگ خاکستری روشن برای آیکون‌ها همراه است که بازم به نظر می‌رسد نیاز به کار دارد. طراحی مجدد کامل ویژگی “زمان در فیسبوک” نیز در این تصاویر به چشم می‌خورد که اساسا به شما اجازه بررسی و درک بیشتر از اینکه چقدر وقت گرانبهایتان را هدر می‌دهید که یکی از مهمترین بخش‌ها خواهد بود.

با وجو همه این اطلاعات و تصاویر اما همچنان مشخص نیست که حالت تاریک اپلیکیشن فیسبوک به طور رسمی معرفی خواهد شد اما به نظر من به عنوان یک کاربر، با توجه به رونمایی از حالت تاریک این شبکه برای نسخه دسکتاپ در سه ماه گذشته، احتمال معرفی آن بسیار قریب‌الوقوع است.

منبع
وب سایت GSMArena
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن