اپلتبلت

احتمالا صفحه نمایش آیپد ۲۰۲۰ نسخه‌ی پایه هم‌اندازه‌ی آیپد پرو باشد

دیگر خبری از سایز متوسط نیست

پس از معرفی آیپد ۱۰.۲ اینچی در سال ۲۰۱۹، زمانی که نسخه‌ی پایه‌ی آیپدهای اپل ۹.۷ اینچی بودند گذشته است. حال به نظر می‌رسد اپل این بار قصد دارد اندازه‌ی صحفه نمایش را بزرگ‌تر از قبل کند. 

مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل که معمولا پیش‌بینی‌هاش به حقیقت پیوسته، در یک یادداشت گمانه‌زنی کرد که اپل احتمالا یک تبلت ۱۰.۸ اینچی دارد که در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شود. هم‌چنین پس از آن و در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ یک تبلت ۸.۵ عرضه می‌کند که به احتمال زیاد آیپد مینی جدید خواهد بود. تنها نکته‌ی جالب این یادداشت، آیپد ۱۰.۸ اینچی است که جلب توجه می‌کند. آقای کو پیش‌بینی می‌کند که این دستگاه ۱۰.۸ می‌تواند یک آیپد ۲۰۲۰ نسخه‌ی پایه یا آیپد ایر ۴ باشد. اما پیش از این درباره‌ی آیپد ایر ۴ شنیده بودیم که ۱۱ اینچی خواهد بود. تمام این موارد این نکته را نشان می‌دهد که این دستگاه مرموز ۱۰.۸ اینچی احتمالا آیپد ۲۰۲۰ نسخه‌ی پایه خواهد بود. 

هرچه بزرگ‌تر، بهتر؟ 

با توجه به این که مدل ۲۰۱۹ آیپد نسخه‌ی پایه ۱۰.۲ و مدل‌های قبلی ۹.۷ اینچ بودند، ممکن ممکن است این افزایش سایز صفحه نمایش در آیپد ۲۰۲۰ نسخه‌ی پایه باعث شود افرادی که به دنبال یک تبلت ارزان قیمت و کوچک برای حمل و نقل آسان هستند این تبلت را از گزینه‌های خود حذف کنند. در حقیقت این تبلت هم‌اندازه‌ی آیپد پرو ۱۱ اینچی یا آیپد ایر ۳ است؛ اگرچه مشخصات‌ فنی و طراحی آن احتمالا از سایر تبلت‌های اپل متفاوت است. 

البته این افزایش سایز صفحه نمایش تا حدودی منطقی است. زیرا اپل می‌خواهد آیپدهای نسخه‌ی پایه خود را از مدل آیپد مینی متمایز کند تا افرادی که صرفا به دنبال سایز کوچک صفحه نمایش هستند، برای خرید به آیپد مینی رجوع کنند. با این حال مانند همیشه نمی‌توان مطمئن بود که اطلاعات گفته شده صحیح است و حتما اتفاق می‌افتد؛ زیرا همه‌ی اطلاعات می‌توانند صحیح نباشند یا تصمیم شرکت‌ها برای عملی کردن آن‌ها عوض شود. 

منبع
وب سایت TechRadar
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن