آموزشاپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداخبار تکنولوژی

اپلیکیشن StayFree ؛ بهترین اپلیکیشن ترک اعتیاد به گوشی + لینک دانلود

همه مان روزانه ساعت های طولانی از وقت باارزش مان را صرف استفاده از گوشی های هوشمند می کنیم و حتی اوقاتی که کارهایی زیادی در صف انجام داریم بازهم دست از این کار نمی کشیم و مشغول گشت و گذار در شبکه های اجتماعی، استفاده از سروریس های ویدیو و تماشای فیلم و سریال هستیم.اما شما هم از تکرار این چرخه خسته شده اید خوشبختانه اپلیکیشن های وجوددارند که رفتار روزانه شما را بررسی و با ارایه راهکار های مختلف در مدیریت زمان استفاده از این دستگاه هوشمند یاریتان کند. در این قسمت از سری مقالات معرفی و آموزش اپلیکیشنِ وب سایت دیجی نردو قصد داریم تا اپلیکیشن StayFree را معرفی و بررسی کنیم، پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اپلیکیشن StayFree

اپلیکیشن StayFree با بررسی دقیق آمار استفاده از اپلیکیشن های مختلف و مقدار زمانی که برای کدام وقت خود را صرف کرده اید یک آمار دقیق به شما می دهد که می توانید برای هر اپلیکیشن محدودیت های مختلفی ایجاد کنید تا مدت زمان استفاده از آنها از دست شما خارج نشود.

زمان استفاده از هر اپلیکیشن را ببنید

اپلیکیشن StayFree مدت زمان استفاده از هر اپلیکیشن را در ۷ روز گذشته به طور دقیق بررسی می کند و به صورت روزانه و هفتگی در قالب نمودار های مختلف به شما نمایش می دهد که می توانید متوجه شوید که به طور روزانه از هر کدام از اپلیکیشن ها چه مدت زمانی استفاده کرده اید. همچنین این اپلیکیشن اطلاعات تعداد دفعاتی که به پلیکیشن های مختلف ورود کرده اید و مدت زمانی که در آن ورود در اپلیکیشن مانده اید را نیز ثبت می کند به شما نمایش می دهد که می توانید تمام این اطلاعات را به صورت فایل اکسل استخراج کنید.

این اپلیکیشن مدت زمان استفاده از هر اپلیکیشن را برای شما آنالیز و ثبت می کند و در صورت افزایش یا کاهش مدت دوره های استفاده به شما اعلام می کند همچنین شما می توانید میانگین مدت زمان استفاده خود را با متوسط جهانی مقایسه کنید و با کاهش میزان استفاد خود را به این استاندار ها نزدیک کنید.

مدت زمان استفاده خود را مدیریت کنید

اپلیکیشن StayFree  به شما کمک می کند تا به طور تدریجی مدت زمان استفاده از اپلیکیشن های مختلف را به طور تدریجی کاهش دهید شما می توانید برای هر اپلیکیشن به طور جداگانه یادآور تنظیم کنید تا هنگاهی که از حد تعیین شده فراتر رفت هشدار به صدا در می آید.

در حال حاضر این اپلیکیشن به طور رایگان عرضه شده است اما برای دسترسی به تمام قابلیت ها باید در برنامه با انجام کارهای مختلف به کسب امتیاز بپردازید و به مرحله بالاتر ارتقا پیدا کنید که این امر هم می تواند برای کاربر ایجاد انگیزه کند تا مدت زمان استفاده از اپلیکیشن های مختلف را کاهش دهد.

لینک دانلود این ایلیکیشن برای سیستم عامل اندروید

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن